جریمه یک میلیون و ۴۰۰ هزار وسیله نقلیه بدون معاینه فنی

[ad_1]

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: طی دو روز گذشته، ۵تصادف مهم در جاده های کشور رخ داده که یکی از آنها به گزارش پلیس راه رشت-قزوین متاسفانه منجر به کشته شدن ۴ مسافر شده است. سرهنگ نادر رحمانی درباره این تصادف که ساعت ۳۴:۴۱ دیشب دراستان گیلان اتفاق افتاده، گ

فت: تصادف دو دستگاه تریلی با هم در کیلومتر ۲۶ رستم آباد-امامزاده هاشم باعث کشته شدن ۴ نفر شد.

او درباره تصادفی که ساعت ۲۹ در استان آذربایجان غربی اتفاق افتاده و باعث کشته شدن ۴ نفر و مجروح شدن یک نفر شده، توضیح داد: واژگونی سواری پژو آردی در کیلومتر ۵۹ محور فرعی حبش به قطور در اثر بی توجهی راننده پژو آردی به جلو (۶۱درصد) و نبود ایمن سازی از جانب اداره راه(۶۱ درصد دیگر) اتفاق افتاده است.

رحمانی همچنین از واژگونی وانت پیکان در اردبیل خبر داد و گفت: واژگونی وانت پیکان ساعت ۲۸ در کیلومتر ۳۴ جاده آستارا-اردبیل باعث کشته شدن ۳ نفر و مجروح شدن ۴نفر شد.علت حادثه، تخطی راننده از سرعت مطمئنه بوده است.

او با اشاره به واژگونی یک تریلی در یزد گفت: ساعت ۰ صبح پنجشنبه، تصادفی در کیلومتر ۷۶ یزد-شیراز اتفاق افتاد که خوشبختانه تلفاتی به جای نگذاشت و تنها خسارت مادی داشته است. واژگونی تریلی ولوو در این محور باعث حریق این وسیله شده است.

جریمه یک میلیون و ۴۰۰ هزار وسیله نقلیه بدون معاینه فنی

براساس اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا رکورد جریمه خودروهای بدون معاینه فنی شکسته شد.رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا گفت: در سال ۹۵ یک میلیون و ۴۰۰ هزار وسیله نقلیه بدون معاینه فنی جریمه شدند.

وی افزود: از این میزان اعمال قانون ۴۹۰ هزار مورد به وسیله دوربین های نظارتی اعمال قانون شده اند.این در حالی است که از سال گذشته و با توجه به اجرای طرح L.E.Z خودروهای فاقد برگه معاینه فنی معتبر توسط دوربین‌های مکانیزه جریمه شده اند.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *